Jubileusz_60_50_20_aktywności_wersja dla SP

 3 pokoleniowa rodzina krótkofalowców
z Gdyni   zaprasza do uzyskania   dyplomu okolicznościowego
Z okazji diamentowo, złotego i porcelanowego jubileuszu aktywności na falach eteru.
Akcja dyplomowa  polega  na  przeprowadzeniu łączności ze stacjami                                                  
  SN60FF , SP50UUU , SP2UU
lub opcjonalnie  według klucza :
   Należy mieć  przeprowadzone  po 2 łączności  z każdą  stacją  tj.SP2FF , SP2UUU , SP2UU  - ale  tylko różnymi emisjami  lub na różnych  pasmach .
Wprowadzamy  stacje joker jest nią SP2YRY – rodzinny klub, oraz łączności z seniorem SP2UU w okresie 1980 -1988 które zastępują każdą stacje  w tej samej konfiguracji.
Zaliczane są również są łączności  z wymienionymi stacjami gdy pracowały pod okolicznościowymi znakami miedzy innymi : (SN55FF,SN1050U,SN100U,SN09L,HF18FWC,OV18FWC,SO2U,SN0RVG po 2012 oraz znaki stacji łamane przez kraj w którym były aktywne) rodzaje używanych znaków można również  znaleźć przy znaku głównym na QRZ.com lub na stronie ZG PZK.
 Wymagane jest przesłanie zgłoszenia wraz ze znakiem danej stacji i podanie w tytule  Jubileusz i przesłać e-maila na adres:    sp2uuu@onet.pl.
Dyplom wydawany będzie drogą elektroniczną na wskazany adres email.
Zapraszamy do łączności i zdobywania dyplomu ,  stacja która wykaże się największą ilością kombinacji  znaków jubilatów otrzyma dodatkową nagrodę rzeczową.
PS . Aktywność jest  planowana na  weekendy sierpnia , września, października , listopada i grudnia  (zaliczane będą łączności do 10 stycznia 2024 r za QSO z znakiem okolicznościowym  SN60FF i SP50UUU).
Dyplom dostępny dla SWL.